Günün Ürünü

Ne Dedİler

Gizlilik İlkeleri

 Bu beyan kilimhome.com' un gizlilik politikasını içerir. Siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, doğum tarihi, e-posta vb...) sizlerden talep etmekteyiz. 

kilimhome.com bilgisayarlarında gizlilik içinde toplanan bu bilgiler doğrultusunda müşteri sınıflandırmaları yapılmakta ve bu sınıflandırmalar dönemsel kampanya çalışmaları ve müşteri profiline yönelik promosyon çalışmalarında sadece kilimhome.com bünyesinde kullanılmaktadır. 

kilimhome.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslara kesinlikle iletmesi, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanması ve de satması mümkün değildir. 

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece kendisi ulaşabilir ve değiştirebilir. Başkalarının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi kesinlikle söz konusu olamaz. 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde kilimhome.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin kilimhome.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. 

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128-bit olarak şifrelenmiştir. Müşterilerimizin güvenliği bizim için çok önemli olduğundan hiçbir şekilde kilimhome.com sunucularında kredi kartı bilgileriniz saklanmamaktadır. Yapmış olduğunuz tüm işlemler kilimhome.com üzerinden banka ve sizin bilgisayarınız arasında gerçekleşmektedir. 

Gizlilik politikamız ile ilgili olarak her türlü soru, öneri veya şikayetiniz için sitemizdeki "Bize ulaşın" bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz. 

GÜVENLİK

kilimhome.com olarak müşterilerimizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu nedenle, bilgi kaybını, bilginin izinsiz kullanımını ve değiştirilmesini önlemek için çeşitli güvenlik önlemleri uygulanmaktadır.

 Kredi kartı bilgileriniz sadece ödeme işlemi gerçekleştirilirken kullanılmakta olup kesinlikle herhangi bir veritabanında kayıtlı tutulmaz ya da 3. Şahıslara iletilmez. Bundan dolayı kilimhome.com’dan yapacağınız alışverişlerinizde banka ve sizin haricinizde hiçbir kişi ve ya kurum kredi kartı bilgilerinize ulaşamaz.  Kredi kartı bilgileriniz herhangi bir veritabanına kayıtlı olmadığından, her alışverişiniz de bu bilgileri yeniden girmeniz istenmektedir. Sitemizde  ödeme sırasında kullanılan kredi kartı bilgileriniz, siteden bağımsız olarak birçok banka ve finans kuruluşunun kendi güvenlikleri için tercih ettiği güvenlik sektörün öncü firması Rapid SSL tarafından 128-bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenerek banka ile olan iletişimini en güvenilir şekilde sağlamaktadır.

Yorumlarınızı Bekleriz
 Scroll