Günün Ürünü

Ne Dedİler

Teslimat ve İade

 Türkiye’nin yeni ve büyümekte olan  el yapımı halı ve kilim e-ticaret sitesi  kilimhome.com, sahip olduğu yüksek stok hacmi ile rakiplerinden çok daha kısa sürede siparişlerinizi sizlere ulaştırır.  kilimhome.com depolarında geniş ürün çeşitliliği mevcuttur. Sürekli olarak yenilenen ürünlerle dinamik bir yapıya sahip sitemizde her geçen gün daha fazla çeşit, daha kaliteli ürünler, ve bulunması zor olan malzemeleri müşterilerimize sunmaktayız.
 
Bazı ürünlerin üretici veya ithalatçı stoklarında tükenmesi, üretici veya ithalatçı firmaların düzenli stok bilgisi sağlayamamasından dolayı ürün tedariğinde ve siparişlerin sevk edilmesinde sorunlar yaşanabilmektedir.
 
Sitemizdeki verilen stok bilgileri üretici ve ithalatçı firmalar tarafından sağlanmaktadır. Siparişlerinizde yer alan ürünlerin üretici veya ithalatçı firmaların stoğunda tükenmesi halinde sizinle irtibata geçilip siparişinizde yer alan ürüne en yakın, benzer ve uygun başka bir ürün önerilecektir. Önerilen ürünü almak istemezseniz, ürün bedelinin veya siparişin tamamı iptal edilir ve her hangi bir kesinti olmadan ücret iade edilir. Veya onay vermeniz halimde aynı tutarda hediye çeki tanımlanır. Bu tip sebeplerden dolayı oluşacak aksaklıklardan dolayı şimdiden özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.
 
Tedarikçi firmaların yayınlamış olduğu ürün detay, resim ve açıklamalardaki olası hatalardan dolayı kilimhome.com sorumlu tutulamaz. kilimhome.com, ürün detay, resim ve açıklamalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 
www.kilimhome.com' da yayınlanan ürün bilgileri ve fiyatlarında tipografik hatalar olabilir, bu tip hatalar oluştuğunda fiyat düzeltme hakkı saklıdır. Müşteri düzeltilen fiyatı kabul etmez ise sipariş iptal edilir.
 
Teslimat Alanı
Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan her yeri kapsar. İl ve ilçe merkezleri dışında kalan adresler Aras Kargo ve Mng Kargo tarafından teslimat yapılması operasyonel olarak imkânsız olan yerler için gönderiniz alıcısına en yakın şubeye bırakılarak, alıcı haberli ya da telefon ihbarlı olarak gönderilebilir.
 
Teslimat Süresi
‘Aynı gün kargo’ işaretli dışındaki ürün siparişleriniz 3-4 iş günü içerisinde kargoya verilir. Birlikte çalıştığımız kargo firmaları eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Kargo şubesi kolinizi 3 gün boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi bize geri gönderir. Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
 
Aynı Gün Kargo etiketli ürünler, sevk depomuzda hazır bulunan ürünler anlamına gelmektedir. Siparişinizin aynı gün sevk edilebilmesi için, siparişteki ürün veya ürünlerin tamamının 'Aynı Gün Kargo' etiketi taşıması ve siparişin verildiği iş gününde, en geç saat 15:00' a kadar onaylanmış olması gerekmektedir. Cumartesi ve Pazar günleri aynı gün kargo hizmetimiz bulunmamaktadır.
 
Garanti
Aldığınız her ürün, üretici veya ithalatçı firma garantisi altındadır.
 
Değişim - İade - İptal
Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Siparişinizin tamamını veya bir kısım ürünü iade etmek için, kolinizin içinden çıkacak olan yada sitemizden indirip doldurabileceğiniz iade talep formunu doldurup, faturanız ile birlikte  bize göndermeniz gerekmektedir. Lütfen göndermeden önce bizi e-posta veya telefon ile bilgilendiriniz.
Sipariş doğrultusunda, hatasız gönderilen ürün ya da ürünlerin sizin talebiniz ile değişiminden veya iadesinden kaynaklanacak kargo ücretleri müşterilere aittir. Ücreti ödenmemiş kargolarınız teslim alınmaz ve size tekrar geri gönderilir.
Değişim için isteyeceğiniz yeni ürünün kargo gönderimi müşterilere aittir. Hatasız gönderilen siparişlerin iadesinde kargo ücreti veya kapıda tahsilat hizmet bedeli geri ödenmez.
İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir
İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır. Orjinal kutusuna koli bandı yapıştırılmış veya kargo etiketi yapıştırılmış ürünler
iade alınmaz. İade edilecek ürünün tekrardan satışa uygun olması gerekmektedir. 
Almış olduğunuz ürünü iade etmeniz veya alışverişinizden caymanız durumunda, iade ettiğiniz ürün bize ulaştığı andan itibaren 2 iş günü 
içerisinde yapmış olduğunuz ödemenizin iade işlemi başlatılır. Kredi kartına ürün iade işlemi bankanız tarafından 1-2 hafta arasında 
yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunamamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Gönderimde firmamızdan kaynaklı bir hata olduğunu düşünüyor iseniz lütfen  e-posta veya telefon yoluyla müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz.
E-posta : info@kilimhome.com
Telefon : +90 0532 602 67 69
Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez. Hijyenik ürünler (içlik gibi, çorap gibi) iade edilemez.
 
Siparişini verdiğiniz ürün yerine faturanızda yazan ve koliden çıkan ürün birbiri ile aynı değilse, ürün kodlamalarında yaşanılan bir hatadan dolayı sizlere farklı bir ürün gönderimi yapılmış demektir. Öncelikle kilimhome.com olarak yapmış olduğumuz bu hatadan dolayı özür dileriz. E-posta ya da telefon yoluyla müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sorunun çözümü için sizlere yardımcı olacaklardır.
 
Kargo Ücreti
Kargo ücretlerimiz ürünün ebatına göre  8.50 TL ile 15.00 TL arasındadır.   
 
Kapıda Ödeme
Dilerseniz siparişinizin bedelini Türkiye’nin her yerinde kapıda ödeme yöntemini kullanarak ödeyebilirsiniz.
 
Tüm kapıda nakit siparişlerinizde, kapıdan tahsilat hizmet bedeli olarak, ödemenize + 5.00 TL ile 15.00 TL  arası ekstra bir tutar yansıtılmaktadır.
 
Bu yöntemde anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ve Mgn Kargo kuryesine, ürün bedelini teslimat sırasında nakit veya tek çekim kredi kartı ile ödeme yaparak satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 
Cuma günü saat 15:30 dan, Pazar günü 23:59 saatleri arasında vermiş olduğunuz siparişler devam eden ilk iş günü olan Pazartesi günü itibari ile değerlendirmeye alınır.
Yorumlarınızı Bekleriz
 Scroll